| anonim_4396 a întrebat:

Tutoriale Photo Shop In Limba Romana.
Funda ^^

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| justadream94 a răspuns:

Ai dreptate..nu stii nimic

nici macar romana nu stii

| AIeXxX a răspuns (pentru justadream94):

* nici macar romana n-o stii

| justadream94 a răspuns (pentru AIeXxX):

Hai sa iti traduc.
nici macar română nu stii.--poate imi explici ce e gresit in afirmatia mea laughing

| AIeXxX a răspuns (pentru justadream94):

Urasc romanii

| anonim_4396 explică (pentru justadream94):

Și tu ești mare prost că nu a greșit nimic în română. Doar a pus spațiu între Photo și Shop.

| justadream94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Proasta e cea care te-a facut pe tine.si-a corectat postarea, copil galbejit ce esti

| AIeXxX a răspuns (pentru justadream94):

Sa stii ca urasc copii ca tine, du-te ajuta pe cineva, enervezi lumea cand le faci observatii la chestii neinsemnate

| justadream94 a răspuns (pentru AIeXxX):

Cred ca sunt de 2 ori mai mare ca tine..mai bine te opreai cu comentariile, faci greseli gramaticale la fiecare propozitie

eu nu te urasc laughing sunt suficient de inteligent cat doar sa iti atrag atenia cand gresesti, daca erai istet invatai ceva din asta..preferi sa te freci cu fundul de perete si sa incerci sa o dai bine

| AIeXxX a răspuns (pentru justadream94):

Incearca sa scrii tu gramatical in limba rusa, macar am învățat-o cat de cat in 2 ani,

| AIeXxX a răspuns (pentru AIeXxX):

Romana ma refer (in 2 ani)

| justadream94 a răspuns (pentru AIeXxX):

Aha.si in 2 ani de cand inveti romana ai ajuns sa urasti romanii, nu?

nu ti-am dat in cap..am subliniat niste greseli, am vorbit frumos pana am fost insultat. daca imi spuneai ca nu sunt eu cel pe placul tau era una

dar sa spui ca urasti romanii e un lucru de bun simt si nu poti avea pretentia sa te tratez cu respect, daca eram fata in fata nu ma abtineam sa iti dau si una

in fine, sanatate

| AIeXxX a răspuns (pentru justadream94):

Am zis ca urasc romanii ca tine
Puteai sa te abtii de la inceput
Puteai sa nu scrii primul comentariu
Puteai sa ignori
Dar tu nu... Da sa.i scriu ca.i prost si analfabet ca sa ma simt mai bine

in fine, treaba ta, plus ca ai zis ca mai esti si violent, imi dau seama caracterul ta de hater, pun pariu ca nu.s singurul la care am mai primit asa mana calda pe TPU
Ps: nu urasc romanii urasc romanii ca tine

| justadream94 a răspuns (pentru AIeXxX):

Ok,nu-mi pasa laughing
nu am spus ca sunt violent, dar imi iubesc tara si nu imi plac fraierii care se cred destepti..asi spus ca urasti romanii dupa reactia mea te-ai corectat

ai dat cu bata in balta,nu te mai ascunde
nu prea ma intereseaza de ce anume ti-ai dat tu seama.
poate sunt american venit in Romania, dar e ok bate campii acolo

pustiu, sa iti mai zic ceva, mai da o tura pe la scoala, mai citeste o carte..si gandeste de 2 ori cand deschizi gura.

SA SPUI ANUMITE LUCRURI tu care te dai acum rus in Romania s-ar putea sa te coste scump.

hai ca pierd timpul degeaba cu tine, sunt satul de oameni de genu. oricum nu pricepi nimic si da era mai bine sa nu fi pierdut timpul cu tine, am zis poate se prinde ceva si iti intelegi greseala laughingdar tu nimic.

| AIeXxX a răspuns (pentru justadream94):

Crez ce crezi de nu ma crezi
Nuni pasa

| Gonrax a răspuns (pentru justadream94):

Scuze că te-am înjurat (de 2 ori) dar eram nervos și mda rolling on the floor nu mai băga în seamă tipii ca mine rolling on the floor

| AIeXxX a răspuns:

Cicas ungur xD
Du-te invata sa vorbesti mai frumos
Daca nu sti de care origine sunt
Иди нахуй сука

| AIeXxX a răspuns:

Am vrut sa zic ca "urasc romanii ca tine"
Sunt romani care sunt chiar de treaba