| Condratt a întrebat:

Un fishbot funcțional pentru Metin2 Global, are cineva?

Răspuns Câştigător
| kavasaki99 a răspuns:

Poftim : http://themodders.org/index.php?board=493.0
lasate de metin2 parerea mea! salut

| Condratt explică (pentru kavasaki99):

Mulțumesc frumos!
Atât pentru link cât și pentru sfat!

| kavasaki99 a răspuns (pentru Condratt):

Sa cresti mare!

7 răspunsuri:
| devBee a răspuns:

La cat de bine e facut serverul ma indoiesc ca nu poate detecta un fishbot... Dar daca tu vrei neaparat sa iti banezi contul poti folosi.

| Condratt explică (pentru devBee):

Încerc. nu am decât un cont de 34 și nu reușesc să prind peștii pentru misiunile de la pescar. Nu prea am ce pierde. Mulțumesc oricum!

| devBee a răspuns (pentru Condratt):

Mai bine faci bani din farmat ca sa faci macar M1, ca la 1 punct prinzi foarte slab. Dupa asta cam te poti descurca.

| Condratt explică (pentru devBee):

Da, am făcut M1, doar că m-am luat mintal, și am nevoie de o armă cu pagubă medie, destul de bună, să dau un damage acceptabil.
Oricum, cel de mai sus, nu a funcționat. Era unele foarte simpliste la un moment dat, sub formă scriptică, dar nu mai găsesc.
Momentan, serviciul nu mi-a mai permis să joc, așa că, oarecum, am lăsat-o baltă!

| devBee a răspuns (pentru Condratt):

Eu ti-am zis ca nu prea o sa gasesti hack care sa si mearga. Acum ca ai M1 poti incerca sa faci P-ul. La P faci multi bani.