| IonuT_1651 a întrebat:

Un hack pentru metin2.ro de yang fish sau trade fara >viruri. Dau funda

fara raspunsuri de gen:nu exista nu are rost mie imi trebuie dor hackul si linkul de download...
FUNDA

2 răspunsuri:
| Mariannnnn a răspuns:

Singurele hack-uri de mai merg sunt PK uite aici un sait http://ghidmetin2.blogspot.com/2011/03/metin2-damage-hack.html

| KingofWaR1 a răspuns:

LoL big grin Toate hackurile sunt virusate pentru ca in metin2 nu se poate face un lucru ilegal si pentru ca hackerii intra si le viruseaza.