| CopchiluPorno a întrebat:

Am o intrebare care ramane inca o provocare! Exista un trade hack functionabil sau un yang hack? PSbig grinaca aveti dati-mi si mie linkul de download!big grin

Răspuns Câştigător
| Play4Fun a răspuns:

NU..chiar nu exista. daca exista cu siguranta il aveam de multlaughing.dar tot ce ai vazut tu e pe youtobe nu? fake-uri pentru vizionarii.

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Play4Fun):

Fake-uri? Am fost si eu pacalit cu trade hack si l-am injurat pe ala da l-am spurcat. De yang nu exista, da trade hack exista, dar nimeni nu vrea sa impartaseasca cu altii pentru ca asa afacerile pe metin nu ar mai fii afaceri, ci tepe.

1 răspuns: