| adi4fotbal a întrebat:

Un prieten de-al meu a spart un cont de metin de lvl 90 de pe un server oficial de Metin. din alta tara. Poate actiona persoana furata in justitie cumva? eu cred ca nu prea are drepturi pe acel cont.(p. s: metin2 este un joc free2play.)

Răspuns Câştigător
| JustMe324 a răspuns:

Aaa e clar nu este nici o problema acum voi sunteti cei care aveti contul! deci ...Bafta!

2 răspunsuri:
| JustMe324 a răspuns:

Nu prea are cum...depinde de mt...zi-mi mie numele lui si iti zic mai clar

| adi4fotbal explică:

E metin2 OFICIAL.Metin2 PL. Are level 90 contul.numele nu-l pot zice.