| Anonimus_5431 a întrebat:

Unde gasesc un metin privat cu otele si cu kinguri al magazin si arme +9 de tote lv? Va rog ajutati-ma?

Răspuns Câştigător
| ReaperAlex a răspuns:

Uite cateva metinuri:
Lightmt2
Hammermt2
Seromt2(asta s-ar putea sa nu mearga.e in reparatiihee hee

1 răspuns:
| SuZy_2539 a răspuns:

Am un metin cu 0 yang totul se numeste Epic MT 2 private server. http://epicmt2.zapto.org.are king 1 (lvl 50) king 2 (lvl90) si king 3 (lvl100) GM-i sunt f f prietenosi si te ajuta nu este lag, sunt arme de 2011 adica mazeta,dragon,rinata, desertica si cresti f repede, cu sau fara inel de exp exista si ala, jukatori sunt f draguti si eu joc si am o samanka de lvl 113;) Numele este ShivaNii poate ne intalnim; x bye bye :)