| Sp3LLParK0uR a întrebat:

Uni nu gasesc site oficial sau nu stiu cum sa se inregistreze asa ca am sa fac un mic tutorial in 3 pasi simpli: Intri pe:http://signup.leagueoflegends.com/? ref=503f989799a60504549327
-Complectezi spatiile.
-Descarci si Instalezi, iar apoi te joci. xD

P.S.:Am pus acest mic tutorial deoarece am avut un prieten care nu a stiut cum a crezu ca trebuie invitatie ca la dota2 sau chesti

Răspuns Câştigător
| MasKatUl a răspuns:

O sa adaug un mic detaliu... Bifati regiunea EUNE( Europa Nordic & East). Asta e regiunea noastra oameni buni! Am tot felul' de prieteni care se gasesc jucand prin North America! Si pentru cel care a scris asta: Ce nume de invocator ai? Poate vorbim la un mecibig grin. Bafta!

| Sp3LLParK0uR explică (pentru MasKatUl):

Is Sp3LL23 momentan am lvl 28 xD

| MasKatUl a răspuns (pentru Sp3LLParK0uR):

Eu am mai multe conturi. Cel pe care intru cel mai des (level 30) e banat. Dar poti sa il adaugi. MasKAtUl. Acum am un cont tot de level 30 valcea12.

3 răspunsuri:
| Sp3LLParK0uR explică:

Sp3LL23