| suntperfect a întrebat:

Va merge gta 4 pe procesorul asta: Intel Celeron dual core e3200 2.4 gh la medium sau la maxim, cu placa video nVIDIA gt 630 2gb 3 gb ram?
Unii mi-au spus ca o sa mearga la maxim altii spuneau ca nu o sa ruleze deloc!
Deci cum va rula jocul pe pc asta? dau fuda celui mai bun raspuns
Si cam cat ar costa procesorul,ca as vrea sa il cumpar, dar nu sant sigur de el!

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Gta 4 e un port neoptimizat de pe console, pe unele sisteme merge mai greu chiar daca au componente performante.
Poate o sa-ti mearga...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai procesorul e cam slabut dar o sti ruleze la medium. Dar daca vrei sa iti ruleza la maxim ia-ti un procesor i3