| alexalex2001 a întrebat:

Va rog ajutati-ma am o problema.Am uitat numele de utilizator de la un cont de pe metin2 ro serverul Leonis.Parola o stiu dar mai e ceva.Am sters e-mailul de activare al contului ca asa ma uitam acolo.Cum pot sa imi aflu iar contul? Parola o stiu.
Funda!

Răspuns Câştigător
| 愛LeEu愛 a răspuns:

Avea iteme bune pe el (+9) dar stii ceva eu joc Metin2ValMondial pe server aragorn si sunt level 206 level maxim 250 cresti usor,poti sa iti bagi bonusuri cate vrei, faci bani super usor, eu am atac 67k si arma mea e +0 tongue poti avea arme +9 si nu iti esueaza deloc, iti spun eu...lasa'te de Ro vino pe server privat tonguewinking

5 răspunsuri:
| aNN0Nim a răspuns:

Daca ai sters e-mailul si nu stii nici numele de utilizator iti dau vesti proastesad nu se mai poate afla. Funda?

| alexalex2001 explică:

Hai toate fetele sus pe bar,sus pe bar, mi-am amintit contul si sunt star, sunt star laughing) Mersi mult daca as putea da mai multe funde as da tuturor care au raspuns la aceasta instrebare.Va multumesc ca va implicati.Multumesc din nou

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Daca era lv mare, imi pare rau, daca era lv mic happy e lasa poti sa iti faci unu nou tongue

| alexalex2001 explică (pentru 愛LeEu愛):

Era de 59 crying(

| alexalex2001 explică (pentru 愛LeEu愛):

Cum te cheama pe server ca am nev de ajutor pls da-mi add la al1xpaulalex@yahoo.com

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru alexalex2001):

Avea iteme bune pe el (+9) dar stii ceva eu joc Metin2ValMondial pe server aragorn si sunt level 206 level maxim 250 cresti usor,poti sa iti bagi bonusuri cate vrei, faci bani super usor, eu am atac 67k si arma mea e +0 tongue poti avea arme +9 si nu iti esueaza deloc, iti spun eu...lasa'te de Ro vino pe server privat tonguewinking