| Edward23343332 a întrebat:

Va rog ajutati-ma!
Cand intru pe cs:go imi merge totul bine cand vreau sa intru in casual sau in orice fel de meci se incarca jumate din loading si apoi ma scoate din cs ce are?
Am windows 10 i5-5500

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Pai asta iti este problema. Din lipsa de placa video dedicata, procesorul si placa integrata nu suporta cerintele CS-ului

5 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Buna, o mai multa relevanta decat procesorul o are placa video, daca vrei sa dai detalii si despre ea

| Edward23343332 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

1 secunda te rog

| Edward23343332 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Hd graphics 5500

| Edward23343332 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Multumesc dar faza este ca un prieten are i3-8100 si gt 1030 si tot asa ii face.

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru Edward23343332):

La prietenul tau s-ar putea sa fie o problema de drivere sau ar trebui sa verifice fisierele cs-ului din steam sa nu fie corupte (la verify game files)

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru Edward23343332):

Pai asta iti este problema. Din lipsa de placa video dedicata, procesorul si placa integrata nu suporta cerintele CS-ului