| Fcdb_Damian_1997 a întrebat:

Va rog frumos, are cineva un serialcode pentru test drive unlimited 2?

1 răspuns:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

A52c-eknz-l539-du7t
Funda!

| Azian a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Nu ai nevoie de serial! Copilul asta e batut de soarta! Copiaza crackul daca ai! Si dupa aceea inainte sa dai pe icoana dublu click asigurate ca reteaua de internet este scoasa! Desi nu prea are cum sa iti ceara serial incerca asa
A52C-EKNZ-L539-DU7T

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru Azian):

Hotule
de serial A52C-EKNZ-L539-DU7T
oricum scrii tot til ia

| Azian a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Tu ai jucat vreodata jocul?

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru Azian):

Da dar nu mi-a placut

| Azian a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Mincinos cacacio! Cu ce masina incepi jocul? Da fara sa cauti pe yt!

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru Azian):

Una rosie si daca vrei sa stii varumeo nu a jucat halo 4 si tot stie serialul mwa daca tot nul joaca cineva poate face rost de pe net de serial