| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos caut un metin2 server pirvat dar va rog nu imi dati metin35, metin2fun, godmt2, dinamik mt2, fun mt2 vreau rata de 1000% dar sa dati si site de register si restul plss am nevoie urgenta dar toate ratele sa fie de 1000% nu ma intereseaza daca e pvp sau pvm mie imi place mai mult pvp dar nu e nici o problema daca e pvm dar sa aiba rata de 1000% va rog nu ca supreme mt2 care o are de 750 sau hot famous de 300 sau warzone mt2 resita 500 si este offline toata ziua va rog mult 1000% si daca e posibil sa nu aibe buguri daca nu asta ebig grin si daca e posibil sa fie si 24/24 daca nu asta ebig grin

Răspuns Câştigător
| TheTiger a răspuns:

Salut.Stiu eu un metin care are ratele 1000% si rata la fierar 100%. Este mai mult PvP.Sunt doua servere.Srv1 care este PvP si Srv2 care este PvM, dar si ala PvP intr-un fel e si PvM ca cresti singur si dinalea... Acum Owneru e plecat, si a lasat pe altu in locul lui, iar cand vine oraru mi se pare ca ii de la ora 6 dimineata pana la 1 noaptea.http://metin2.flamek.ro/ in momentul de fata si acel Owner de rezerva nu a deschis siteul dar ia de aici downloandu pentru server 1 : http://www.megaupload.com/? d=S2KI9I3R si registeru pentru server 2 : http://metin2.flamek.ro/sv1/rega.html dar nha copiazatil si dupa aia cande merge fa-ti si cont.Numele meu in joc e ViperBlood :D

73 răspunsuri:
| WeeT a răspuns:

Www.metin2mix.eu! este un servar nou deschis care este in cautare de jucatori!

| AlecsBoy a răspuns:

Frate tu vrei un metin tare nu? Ok, iti dau eu unu nsuh daca o sa iti placa dar este super marfa :-bd si iti mai dau unu cu ratele 1000%!
1.hdmt2 site-ul(www.hdmt2.net)
2.darkmt2 site-ul(www.dark-mt2.com)
Vezi daca o sa iti placa mie mi-a placut foarte mult aceste 2 metine! spor la treaba!:):);)

| Edytzu_8777 a răspuns:

Eu iti recomand Mt2Fun si Mt2Mondial cele mai tari svr.eu pe mondial am 217 e foarte tare si pe fun 100 ti le recomand

| nikcolas a răspuns:

Metin2Paradise are rata 3000% si e 24/24.big grin

| SolomonKane a răspuns:

Incearca metin2hw sau metin2nfbig grin

| Bdy_Cosmin_1997 a răspuns:

Http://play.metin2sonyc.xcp.ro/index.php?page=home- Level maxim 105

- Tip serverfiles pvm - hard

- Costume cobra, sihastru rosu, negru, costum samurai, freza samurai, costum capoeira, azrael, s.a.m.d

- Peste 22 de pet-uri

- Fara 6/7, Modati

- Structurat pentru un pvm hard - easy

- Dropuri ''�ngrijite''

- Protectie antihack avansata

- Inele, acadele, s.a.m.d

- Sihastru VIP

- Sistem mounturi

- Sistem cal, la fiecare level la cal iti da cate 2 aparare (level max 30)

- Cufar ucenic

- Sistem Cadouri

- Afk sistem F6

- Sistem ucideri

- Sistem curele

- Sistem Putere

- Swicthboot 5 SLOTURI

- Sistem Inlocueste echipamentul

- Client 100% �n rom�na cu diacritice!

- Foarte multe questuri!

- Contine tot ce are serverul oficial �n afara de pantera, pasari s.a.m.d

- Bug la roua rezolvat! La lv 55 primiti roua permanenta!

- Multilanguage, ro-en (ca sa functioneze pe limba engleza, trebuie sa faceti si locale.us

- Roua, apele le faceti in map2 (am pus sa se faca si roua si apele din acelasi npc, casuta)

- Textura worldofmetin2

- Pet-uri colorate, cele negre, albe, portocalii etc.

- Poti detine 2.140.000.000 �n inventar.

- Catacombe, camera cristal, dt nu le-am testat.

- Fiecare pet are �n descriere ce BONUS ofera, nu va mai trebui sa va chinuiti sa va dati seama ce bonus ofera, va scrie direct pe sigiliu ce bonus ofera

- Itemele pentru craft costume & freze sunt dropabile de la level 50 �n v2 dar si �n alte mape

-Rate 50% all

-Eventuri Ox, PvM, PvP Cufere clar de luna, Potiunilor puteri! Va asteptam cu drag ..Este deschis 24/24.GA.ADM on pentru intrebarile dumneavoastra....se cauta membri stafff mai multe detalii in joc...

| atackk a răspuns:

Un server de metin
foarte frumos
site http://metin2tm.ro/