| Luca1999 a întrebat:

Hei TPU vreau un metin2 fainuti cu ratele mari si + site register si download fara mondial mage dinamik restul DaU Fundaabig grin

Răspuns Câştigător
| GiGiV2 a răspuns:

Http://anticmt2.com/ alege din cele doua servere primul e PVM am 2 lea PVP
de la honney nu il stiu doar am auzit ca iti da mod si pasare nu mi-l primeste la windowsu meu:D sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| GiGiV2 a răspuns:

Sall! Incearca:-Metin2 United
-Metin2 HotStyle
-Metin2 Antic
-Metin2 Light
-Metin2 Honney
FUNDA?big grin

| Luca1999 explică (pentru GiGiV2):

Daca vrei poti sa-mi dai si situ de la antic si honney

| GiGiV2 a răspuns (pentru Luca1999):

Http://anticmt2.com/ alege din cele doua servere primul e PVM am 2 lea PVP
de la honney nu il stiu doar am auzit ca iti da mod si pasare nu mi-l primeste la windowsu meu:D sper ca te-am ajutat

| Cornelus06 a răspuns:

Http://energymetin2.com/ Metin2 Energy rate 1000% e super
http://www.metin2steel.in/ Metin2 Steel si asta e bun
Sper ca te-am ajutat funda? :D

| alimiha56 a răspuns:

Metin2 master