| smekeru3095 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi ziceti un metin2 ro on si cu 6 magii la war si ninja cum este la sura si saman.

2 răspunsuri:
| baciumarian a răspuns:

Metin2 gx are 6 skiluri fiecare... sunt skiluri noi adaugate... e foarte fain www.metin2gx.ro

| aliniacob a răspuns:

Salut stiu un sv tare ro da nu cu 6 magi normal poti sa faci magiile pana la P (perfect) am lv 87 faci destul de repede lv,, METIN 2 FUN`` asta e METIN2 FUN site http://www.metin2fun.ro/ funda plizzz sper ca te-am ajutat.