| ELEMENT3110 a întrebat:

Ce caracter este cel mai bun din Metin2? (Saman/Sura/War/Ninja)

Răspuns Câştigător
| Allinn a răspuns:

Cel mai bun caracter eu cred ca este Sura deoarece este PVP-PVM.
Are flacara care ia mult DMG mai ales daca este P si ai full magie!
Daca ai P si full magie din flacara ii poti bate si pe cei mai mari la lvl ca tine!
Sper ca te-am ajutat!
Fundaa? happy

2 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Depinde ce iti place sa joci. Daca vrei sa faci damage mare dar corp la corp slab te duci cu Saman. Daca vrei sa faci damage mare corp la corp dar sa fii slab la viata te duci Ninja. Daca vrei tank te duci Razboinic(este mai slab ca ninja dar mai puternin in viata). Daca vrei o combinatie dintre saman si ninja te duci pe sura. Eu personal nu joc dar imi place ninja si razboinic.

| DenisaElena384 a răspuns:

Dupa mine la fel este sura doar ca eu joc pe samanca