| AlexTorres09 a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi si mie ce jocuri m-as putea juca, pana acum m-am jucat metin si cs, ce private de metin a-ti recomanda?

Răspuns Câştigător
| happyfaceC a răspuns:

Pai eu unu ma joc Cs mod furien dar mai rar datorita scolii FURIEN.WATF.RO
Metin2 e ce`a mai mare porcarie am jucat si eu recunosc dar serios atata timp pierdut...Cu toti hackeri si GM/GA care nu isi fac treaba cum trebuie...
Deci eu iti zic Cs in timpul liber dar in rest invata/iesi afara cu prieteni/traiesteti viata!