| skillet3340 a întrebat:

Salut Tuturor, as vrea sa imi spuneti ce joc as putea juca cu prietena iar la final unul din noi sa piarda si sa ne putem pune o provocare Ps nu jocuri stupide ceva frumos Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| SashaS a răspuns:

Buna. Jocul " eu ".
Ziceti in continuu " eu, eu " aman2 pana unul rade sau zice altceva. Ii pui o porecl gen " Eu proasta ". Cand se junge la 3 porecle incep si provocarile happy. Fundaa :*?

4 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Pai
Incercata la Baschet sau sa zicem cand jucati carti, orice joc si cine pierde pune o provocare celulilalt

| skillet3340 explică:

Da multumesc Sofiiiii chiar e tare ideeawinking Funda si Ms

| skillet3340 explică:

DA Tare Ideia Sofiiii Ms Mult :*