| NaturalLl a întrebat:

Va rog frumos, zice-ti-mi si mie. Mi-am cumparat un laptop nou si ma jucam Euro Truck Simulator 2. S-a luat curent-ul, laptopul nu functiona cu bateria, functiona cu firul. Acum cand a venit curent-ul se aprinde, se aprind beculetele de jos dar nu se aprinde ecranul. Imi ziceti si mie de ce? Va rog mult, dau funda pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate sa se fi ars placa video, legatura cu ecranul sau chiar ecranul. Trebuie sa-l vada un meserias.