| hhelena a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma, de vreo saptamana si ceva nu mi se mai deschid videourile pe net.cand vreau de exemplu sa intru pe youtube sa ascult o melodie imi apare pagina dar videoclipul cu melodia nu se deschide,partea aia unde ar trebui sa ruleze videoclipul ramane neagra chiar daca dau play nu merge, am incercat in toate felurile si degeaba.si nu numai pe youtube pe toate paginile de internet unde vreau vreau sa deschid un video sau o inregistrare nu merge.va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti ce as putea sa fac daca este o solutie cunva.va multumesc si astept pareri raspunsuri cat mai repede sunt disperata si imi da o mare bataie de cap problema asta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza ultima versiune de flash player http://get.adobe.com/flashplayer/
ps: inainte sa descarci vezi sa debifezi optiunea 'Yes, install McAfee Security Scan Plus - optional (0.98 MB)'

| hhelena explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult o sa incerc chiar poate am noroc happy