| ktaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati cu o chestie :
Cine imi poate spune un program de editat filme dar care sa aiba acea functie Chroma key/Green screen adica atunci cand imi fac un film si in spate e un ecran verde, pot pune eu orice imagine in loc de fundalul verde. Va multumesc dau 1000 de funde:X
AA si cel mai importat sa fie gratis sau cat cat mai ieftinsad, dar preferabil gratuit, mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Stormkid a răspuns:

Simplu!

Cel mai bun mi se pare Sony Vegas Pro...

Uite un link.

http://romaniadescarca.ro/? p=157

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

After effects.
Nu stiu niciun program ieftin sau free care sa suporte asa ceva(si e putin probabil sa existe).