| emy9412 a întrebat:

Va salut...am si eu o intrebare:am o placa de baza p5vd2-vm s series si as vrea sa imi pun un Procesor Intel Pentium Dual Core D945, 3.40 Ghz, 4MB, 800FSB, LGA775! pentru a merge in cerinte normale trebuie sa ii updatez biosul sau altceva? va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| milinalexandru a răspuns:

Cand schimbi processor-ul trebuie schimbata si placa video deoarece nu se potrivesc

| emy9412 explică (pentru milinalexandru):

Pai momentan nu am placa video pe el o folosesc pe cea omboard! auzi dar trebuie sa updatez biosul? k asta ma intereseaza cel mai mult

| milinalexandru a răspuns (pentru emy9412):

La ce sa il updatezi?
la processor nu tb nimic updatat la placa video probabil stiu doar la cea 630 de la nVIDIA trebuie updatata.

| emy9412 explică (pentru milinalexandru):

Ca sa pun acel procesor trebuie sa fac update la bios ca sa mearga in parametri normali? asta ma intereseaza cel mai mult nu plava video