| emy9412 a întrebat:

puteti sa imi spuneti si mie care dintre procesoare acestea este mai bun (care merge mai bine):CPU INTEL PENTIUM DUAL CORE D945, 2 x 3.4 GHZ, 4MB CACHE, 800 FSB, LGA775 sau Procesor Intel Core 2 Duo E 6600 ( 4 MB Cache, 2, 40 GHz, 1066 MHz FSB) pe aceasta placa de baza P5VD2-VM! va multumesc anticipat si dau si voturi si funda

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Alex e idiot, a vazut frecventa mai mare si gata, a sarit ca fata mare la... cules de ciuperci. Ambele procesoare pe care le-ai mentionat sint depasite, insa E6600-le e cu mult peste D945 din orice punct de vedere. Uite si de ce e asa, ca sa nu comenteze careva ca de unde stiu eu bla bla - http://www.cpu-world.com/......D_945.html

| Sadicalex a răspuns (pentru KodrutZ):

Auzi nu mai sari cu jignirile in stanga si in dreapta, daca stii sa citesti mai uitate odata la ce am zis eu.

| Sadicalex a răspuns (pentru Sadicalex):

Am uitat sa zic, cei cu jignirile astea fara motiv asa?
Doar spune ca ''greseste'' nu asa ca tarani...< jignire irelevanta.

5 răspunsuri:
| Sadicalex a răspuns:

As opta pentru D945, nu stiu ce vor spune ceilanti happy

| emy9412 explică (pentru Sadicalex):

Pe ce Windows ar merge bine d945? tinand cond si de placa de baza P5VD2-VM

| Sadicalex a răspuns (pentru emy9412):

Celelant a zis mai bine. am gresit si eu ceva si gata sare in cap... ce sa mai zic bafta, si o sa mauit si eu de doua ori inainte sa raspund.Multa Bafta!