| blogspot_3915 a întrebat:

Salut
Vand cont de metin2 ro
Sa va prezint Contul-Pe acelasi cont lv 70 si lv 65 si lv 41
Contul de lv 70ervar Draco, Regat Rosu, Magii Mental, M4 corp M5 atacul sabiei si M6 zdrobire Ca iteme Rib +7 pm 30 Coif de fier +8 Dga +7 scutul tigrului +9 papuci 1500 pv colier 1000 pv Cal Militar G1 limba cu albastri 11 bilete de v.2 + Freza +16 md de dragon

Contul de 65ervar Hydra, Regat Rosu, Magii Corp, M3 aura m2 vartej M4 izbitura Ca iteme nu are Are freza +6 bilete de v.2
Contul 41ervar Leonis, Regat Rosu, Magii Corp

Si mai vand un cont de metin2 ro lv 66
Contul de 66ervar Draco, Regat Rosu, Magii Corp, M2 aura M2 iures 17 puncte pe vartej(carti vartej sa scazi 16 puncte si poate iese M) Iteme nu are
Pentru detalii ma gasiti la id-ul de mess vlad_batista13
Rog Seriozitate
Scuze pentru categorie
Nu vreau probleme
Cu Stima Vlad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpar cont cu biletele v2

| notziv8 a răspuns:

Il vreau ei pe cel de lvl66 DRaco rosu dar ai biologu terminat?

| Ion_Mari_1970 a răspuns:

Da vreau un cont dar nu stiu idu si parola.