| DarkSell93 a întrebat:

Vand PSP 2004 modat(firmware 5.5) ice silver skin naruto(care-l protejeaza de zgarieturi si urme de uzura)arata impecabil
Accesorii:card original sony de 4GB(care permite muzica, filme, poze, jocuri 2010-2011, theme)husa originala psp motorstorm cu incaperi de umd, casti albe, incarcatoror original psp.consola nu are probleme sau altceva, este adusa din italia acum 2 saptamani.
Pret:500-450 ron

6 răspunsuri:
| DarkSell93 explică:

Vreau sa mai spun ca accept schimburi in general cu tableta, lapton, Nintendo 3ds, Nintendo wii, xbox 360 si ps3

| T0miVIP a răspuns:

Am eu o consola wii si 5 jocuri daca` vrei!

| DarkSell93 explică (pentru T0miVIP):

De unde esti? sunt din bucuresti.consola este modata?

| DarkSell93 explică (pentru T0miVIP):

Salut sunt din Bucuresti.tu de unde esti? consola este modata?

| T0miVIP a răspuns (pentru DarkSell93):

Da este sunt din oradea

| ciorbel a răspuns:

PSP go

-foarte putin folosit nu prezinta nici un fel de zgarietura,are folie pe ecran si mai dau una bonus;

-mai ofer cutie,incarcator,cablu USB, carticele, CD media go,

-are patru jocuri instalate si ultima versiune de soft. Daca te intereseaza pretul este de 599 lei bafta!