| RoRares a întrebat:

Voi credeti in sfarsitul lumii pe data 21.12. 2012? argumentati ( scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| NUMEPamPam a răspuns:

Nu va veni, ce in 2000 nu s-a zis la fel ca va veni. si ce? a venit? nu a venit... calendarul mayasilor se termina pe 21 12 2012 dar asta nu este o regula. mayasi au existat acum mult timp, cine stie poate s-or fi plictisit si n-au mai avut chef sa continue, sau nu erau destul de inteligenti si au facut niste calcule gresite, sunt multe motive pentru care NU VA VENI! stai mai linistit nu muri inainte de termen! laughing

7 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Nu cred, doar Dumnezeu stie cand vom muri.Astea sunt doar aiurea sa sperie oamenii.Noi am trecut de peste 5 ori de Sfarsitul Lumii.(5 alarme false)

| DemonSoul a răspuns (pentru roormaf12):

A 6-a poate e cu noroclaughing))

| RaulGonzzalles a răspuns:

Eu sincer nu cred..nime nu poate sa stie decat Dumnezeuhappy! si daca e asta e murim toti si-asa am ajuns de tot rahatu.happy

| DemonSoul a răspuns:

Ce sa crezi ma... li sau terminat la mayasi pietrele si leo fost lene sa caute altele laughing)

| asfhss a răspuns:

Nu cred ca va veni. Oamenii care spun asta se cred Dumnezeu ca numai El stie cand vom muri sau cat vom trai!

| doarClauDiu a răspuns:

Nu nu credwinking
Dumnezeu stie cand vine sfaristul lumii chestia aia cu 21.12. 2012 e o prostie.

| NuAmNicioIdeeDeNume a răspuns:

Nu,numai Dumnezeu stie cand murim