| ana_5407 a întrebat:

Vreau jocul metin 2 mondial
sau site-ul repede funda l-a raspunsul care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| RaduManole a răspuns:

Www.mondialmt2.com..sa te faci pe sv new world. are cele mai mari rate. adauga-ma pe yahoo :radu.manole99. daca vrei sa te cresc si sa te mai ajut :D ca e placerea mea;) am lvl 128 aproape 129 -- fundita? dar vezi ca zilele astea nu stiu ce are serverul dar pe mine nu ma lasa sa intru. cand e sa intru raman cu mana sus -- sa iti zic o chestie -- cand te loghezi iti apar niste numere :30, 29,28... de obicei de intra in joc pe la 27 sau 24 dar uneori ajunge si la 0 si stii cum sa faci? iti apare o eroare dar sa nu umblii la ea -- astepti asa vreo 5 minute si pana la urma o sa te intre in joc;) mereu merge asa -- si la fel poti face si daca ti se blocheaza la character -- daca mai vrei ceva (te ajut cu orice ) da-mi mesaj pe mess sau prin PM pe TPU;) sper sa te ajute ce ti-am zis. sa ma anunti cand faci lvl 100 sa te cresc -- oo si inca ceva -- sa te faci shamanca pentru ca stiu ca pe celelalte servere nu e prea buna dar pe asta daca ai bonusuri cu INT e fff tare -- cand cresti nimeni nu iti ia viata. bine - trebuie sa iti pui si bonusuri de 4kk -- te mai ajut si eu -- sa te faci shamanca pe puteri Dragon;) sa ma mai contactezi daca nu iti merge sau daca vrei sa te ajut cu ceva;)

2 răspunsuri: