| alexmarton a întrebat:

Vreau sa imi deschid un server de Metin2 Dedicat inchiriat, ce castig si ce pierdere as avea?

Răspuns Câştigător
| RaspunsuCorect a răspuns:

Pai ca sa deschizi un server facut de tine)de metin2 trebuie sa ai vreo 10 programe care le gasesti greu si daca le gasesti le gasesti cu virusi care iti pot arde calculatorul(am pati-to) si dupa ce il faci trebuie sa dai bani si sa il intretii si sa ii faci reclama.Pui o anumita suma pe fiecare cont inregistrat.si o data pe an primesti cam 1.000 euro daca a depasit conturile puse.Eu zic ca daca vrei sa iti faci un server privat fa-ti de counter strike1.6 sau 4story deoarece este numai unul.si ai aivea mai mult de castigat. sper ca ti-am fost de ajutor! FUNDA?

| alexmarton explică (pentru RaspunsuCorect):

Ok, astept alte raspunsuri

| alexmarton explică (pentru RaspunsuCorect):

Am avut server dedicat, si mi-a mers struna, pana cand au inceput sa fie mai multe concurente, am vrut doar sa vad, ce mai crede lumea. in fine ai o funda de la mine.