| Killa3463 a întrebat:

Vreau sa imi deschid un server de metin2 dar sunt nehotarat! Sunt nehotarat deoarece nu stiu daca sa fac sigur de metin as vrea si samp! Ce zice-ti ca e mai bine sa deschid, un server de metin sau samp(as vrea sa pot sa castig si putin ca sa intretin hostul)?! Dau funda! Urgent!

3 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Nu se mai merita nici una in 2017. Sunt comunitati foarte mari care detin foarte multa publicitate si sunt create foarte bine.
Nu investii in asa ceva ca nu mai vezi banii inapoi.

| kMirke a răspuns:

Suntem in 2k17.

| Mitran_Alexandru_1998 a răspuns:

Eu zic SA:MP, pe un server de samp se castiga si mai mult si e si mai frumos jocul!