| Ben00 a întrebat:

Vreau sa imi instalez Ubuntu in masina virtuala VMware si nu merge. Face instalarea pana aproape de final si se blocheaza. Vreo idee?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

De ce nu îl instalezi normal, în paralel cu un Windows și te complici cu prostii?

| Ben00 explică (pentru MMihai):

Pai ma tem sa nu imi afecteze Windows-ul. In masina virtuala e o simulare. Mersi.

| MMihai a răspuns:

Trebuie să ai hardul suficient de mare și de gol!
Își rezervă o porțiune de hard, pentru el și softurile sale!
Plus că și lucrează pe hard!
Dacă ai un hard de 500 își oprește 250 pentru partea lui!
Linux-urile nu au treabă cu virușii și nici cu softuri anti-piratare!