| Kolors a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un joc dar nu stiu ce joc. Cerintele meleworrieda fie pentru pc,nu online
-sa fie pe nivele
-nu metin
-sa fie usor de invatat
-nu conteaza cu ce e,batalii, masini etc.

Răspuns Câştigător
| labontdumitru a răspuns:

Joaca Drakensang
-se poate juca online darpoate fi si descarcat

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| javiga a răspuns:

Poti incerca sa joci :
-Star Trek 2013
-Darksiders II
-Darksiders
-Sleeping Dogs
-Assassin's Creed III
-Crsysis 3, si mai sunt mult mai multe jocuri cum ar fi Batman Arkham Asylum, Batman Arkham City, The Amazing Spider-man, Injustice of GOD. Driver San Francisco, etc. Funda?

| Alinn98 a răspuns:

League of Legends :D. E pe nivele ( de la 1-30 in afara jocului si de la 1-18 in joc ).
Nu e metin. Nu este nici usor nici mediu de invatat si e MOBA ( Multiplayer Online Battle Arena )

In jocul asta ai practic un "Campion" cu 4 abilitati si sunt in total 113 campioni deci ai ce alege.

Un scurt cinematic cu cativa campioni:
http://www.youtube.com/watch?v=tEnsqpThaFg

Aici ai link-ul de register + download daca iti va place jocul :
http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4fee1deb00721102567561

Spor! Funda? :3