| vladalex40 a întrebat:

Vreau sa ma joc counter strike source in retea cu un prieten dar de cand avem neturi diferite nu mai ne putem juca.(nu gasim server-ul nici la lan si nu merge nici cu conectarea prin IP). Spuneti-mi va rog cum ne putem juca.

5 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Cauti la internet un server gol, intri pe el si ii dai si prietenului tau IP-ul serverului!

| vladalex40 explică (pentru chronoStrix):

Dar la internet nu imi apare nici un server.(Could not contact master game server to retrieve server list.)

| chronoStrix a răspuns (pentru vladalex40):

Counter-ul pe care il aveti voi e descarcat de pe net nu? Probabil de asta nu iti apare nici un server.

| vladalex40 explică (pentru chronoStrix):

Counter-ul l-am avut pe un DVD dar tot de pe net cred ca a fost descarcat. Alte variante nu sunt sa ne jucam in retea?

| chronoStrix a răspuns (pentru vladalex40):

Ba da, exista pe net o varianta a CSS-ului cu care poti juca si pe serverele Steam, adica e ca si cum ai fi cuparat jocul. Daca vrei un link de download uite aici ID-ul meu: coxogamer95