| bleeaah a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un PC. Am un buget intre 2000 si 2500 lei... Vreau sa mearga si jocuri mai noi pe el..Am gasit eu ceva, dar am nevoie de pareri : http://www.flanco.ro/......eedos.html

Se merita investitia? funda!

14 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai gasit un mare rahat cu mot. Uite aici ceva care sterge pe jos cu prostia aia si ai si garantie ca lumea la componente - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/841404/

| alliyn13 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DQ6F4BBBM/ < asta e mai bun dar cu 800lei in+ de cel al tau in + asta( http://www.emag.ro/......EM7M0BBBM/ ) e la fel ca al tau si mai ieftin + livrare acasa gratis (recomand eMAG)

| KodrutZ a răspuns (pentru alliyn13):

Mori un pic, te rog! Daca esti tufa de Venetia, stai in banca ta!

| alliyn13 a răspuns (pentru KodrutZ):

rolling on the floor poate nu observi ca la diferenta de 399 lei ce ai tu acolo are doar placa video mai buna laughing ce fraier happy + ca sunt piese decat... daca le pui la o lalta nu formezi un calculator complet ca cel de pe eMAG happy acei 399, daca nu mai mult dai pe montare + completarea setului rolling on the floor iauzi la el happy du-te si culcate!

| KodrutZ a răspuns (pentru alliyn13):

"Doar" placa video, cea de baza, sursa si SSHD in loc de HDD. Cum ziceam... ia si dormi un picutz.

| alliyn13 a răspuns (pentru KodrutZ):

Da... si unde are restul componentelor?

| KodrutZ a răspuns (pentru alliyn13):

Care rest? Ce lipseste mai exact? Poate ai uitat sa faci un mic scroll down...

| alliyn13 a răspuns (pentru KodrutZ):

LOL straight face doamne un cd writter probabil ceva de CONECTAT acele componente intre ele... daca ii dai cuiva cateva piese la nimereala si le pui la olalta nu faci decat o gramada mai scumpa...:
1. NU o sa stie sa monteze toate acele piese
2. o sa ii trebuiasca bani in plus sa le duca undeva sa le monteze
3. nu SUNT COMPLETE >>> calculatorul nu are decat 7 piese... are nevoie de mai multe. Piese pe care tu nu le ai acolo!

| KodrutZ a răspuns (pentru alliyn13):

Puisor, ia te rog lopatica si du-te la nisip. Nu ii mai trebuie' nimic, are USB, are net. Windowsu' il instaleaza de pe stick, driverele le ia de pe net. Nu trebuie' sa fii savant sa le montezi, plus de asta garaju' asigura asamblarea pentru vreo 50 RON. Ia zi-ne ce super piese ii mai trebuie. Stiu, nu are bibelou deasupra si nici soarec sau tastatura, astea se presupune ca le are deja.

| alliyn13 a răspuns (pentru KodrutZ):

Doamne trebuie sa iti desenez sau sa subliniez? cd writer cd writer cd writer LOL ai 40 de ani da esti mai incet la minte decat pari

| KodrutZ a răspuns (pentru alliyn13):

Ca sa faci ce cu el? Mai citeste o data ce am zis eu mai sus. Plus de asta daca are deja calculator cu unitate optica - ceea ce e 99% probabil, o sa o pastreze pe asta pe care o are deja.

| alliyn13 a răspuns (pentru KodrutZ):

LOL vere esti cam prost... el saracu' de abia daca stie ce e ala Calculator si tu vrei sa isi schimbe piese intre 2 calculatoare/monteze si sa lege fiecare piesa... worried Da las-o asa KodrutZ k esti crescut pe camp si te crezi in nori esti mai prost decat crezi!

| KodrutZ a răspuns (pentru alliyn13):

Nu sint var'tu. Nu stie, invata. E si greu a naibii sa stringi 2 suruburi si sa pui 2-3 cabluri la locul lor. A, plus ca poate sa isi comande componentele de la garaj deja asamblate si testate, dar ce sa explic unuia ca tine...

| alliyn13 a răspuns (pentru KodrutZ):

rolling on the floor