| unknown78 a întrebat:

Vreau sa-mi downladez un joc nou, ca m-am plictisit de celalte, si nu mai stiu ce jocuri sa-mi iau. Imi plac cele gen hitman, splinter cell, da pe astea le-am terminat, asa ca ceva nou tot de genul asta, sau de alt gen da cu grafica bunicica.
Eu am urmatoarea configuratie:
Procesor Intel pentium 4 HT la 3000GhZ
Placa video Nvidia 320 de 1GB
Ram ddr2 1GB
Hard: 320GB
Funda!

3 răspunsuri:
| unknown78 explică:

Sau daca stiti un joc cum e 8ballclub da sa fie cu poker, care sa il poti trage in calculator. Adica jocuri pentru pc cu poker 3d

| Ad3ianCR7 a răspuns:

Joaca Mafia 1 si apoi 2, Gta IV.Joaca mmorpg ca Gothic, Wow, lineage.Shootere ca Call of Duty, Far Cry 2

| unknown78 explică (pentru Ad3ianCR7):

Mafia 1 am terminat, mafia 2 nu cred ca-mi merge, gta 4 am nevoie de sp3 si mmporgh.....mda ar fi o idee, call oF duty am terminat (1, 2) si far cry am da m-am plictisit...da il am acolo big grin
Orcum mersi de raspuns