| Adw a întrebat:

Vreau sa-mi iau o consola xbox360. Dupa ce ar trebui sa ma uit ca sa vad daca e bun? Dupa procesor HDD? La pc te uiti la rami, placa video, procesor etc. Dar xbox n-am mai avut si nu stiu.

1 răspuns:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Deci pe xbox iti merge orice joc nu ai probleme cu el, pe pc este altfel pentru ca iti trebuie calculator foarte bun, ca sa iti mearga orice joc. Pentru xbox uitate sa fie hdd cat mai mare, altceva nu prea ai dupa ce sa te uiti.