| Misu_Chircan_1983 a întrebat:

Vreau si eu niste servere de sa:mp cu versiunea 0.3x.
dar serverele sa vie daca se poate RP(Role Play)

56 răspunsuri:
| DeWing a răspuns:

HostName: GFX-ARENA 0.3z la 15 on alegem helperi + lideri
Address: 46.102.116.114:7777
Players: 7 / 50
Ping: 16
Mode: GF X-Arena
Map: San Andreas

Te asteptam cu drag vino alaturi cu preteni tai intr-o zi am adus 8 playeri si inca 5 zile si o sa fie aproape full si o sa facem 100 sloturi

Spune ca te-a adus Kings sau Kings.zew Daca vrei sa te ajut multumesc mult.

Ps: admini si helperi de treaba si daca aduci si tu playeri vei primi helper.

| MGBogdan a răspuns:

Server NoLimit Gaming RPG--->93.119.30.152:7777--->un server foarte frumos doar incearcahappy

| SHADOWBOY110 a răspuns:

HostName: Shade RPG
Address: 188.241.14.14:7777
Players: x / 50
Ping: 24
Mode: Shade|RPG v1.2
Map: LS • LV • SF
Salut daca cauti un server de samp adevarat de roleplay atunci trebuie sa incerci acest server deoarece aici vei intalni admini care te vor ajuta cu orce problema pentru a face experienta pe server cat mai placuta.Te asteptam cu drag pe sever.

| SheGa a răspuns:

Cauti un server SAMP bun? 89.33.242.95:7777 este solutia! Un server rpg cu foarte multe posibilitati! Playeri 700+

Daca esti nou si vrei sa ai parte de un ajutor, cand iti creezi cont si te intreaba cine te-a adus, apesi pe da si scrii 847839 si eu te voi ajuta.

Level 2 - 500$

Level 3 - 1500$

Level 4 - 1500$

Level 5 - 1000$ + bani de licente

Level 7 - 3000$

Level 10 - o masina (valoare maxima 20 000)

+ multe alte bonusuri

| DiMaOfficial a răspuns:

HostName: Suceava RPG! Unban all! 15 playeri on alegem lider
Address: 188.241.14.211:7777
Players: 9 / 75
Ping: 17
Mode: SVRPG v1.8.4b
Language: RO/ENHostName: Suceava RPG! Unban all! 15 playeri on alegem lider
Address: 188.241.14.211:7777
Players: 9 / 75
Ping: 17
Mode: SVRPG v1.8.4b
Language: RO/EN

| DiMaOfficial a răspuns:

Raspunsul tau HostName: Suceava RPG! Unban all! 15 playeri on alegem lider
Address: 188.241.14.211:7777
Players: 9 / 75
Ping: 17
Mode: SVRPG v1.8.4b
Language: RO/ENaici...

| alexboss_5709 a răspuns:

Salut,s-a deschis un server de samp nou B-Zone Rpg3 Te astept Te ajut cu banii etc la Refferal sa bagi 1077

HostName: B-Zone: RPG Server 3 [0.3z] Party people!

Address: 89.33.242.92:7777

Players: 728 / 1000

Ping: 12

Mode: RO-RP v5.8.0

Map: LS-LV-SF

Te Astept! tau aici...

| Euu_Fausto_1978 a răspuns:

93.119.26.226:7777 e foarte tare incearca-l si tu

| Ilies_Vasy_1998 a răspuns:

Serverul este nou de aceea are putini playeri dar in 2 3 zile o sa fie multi intra si fa-ti o parere HostName: DiffZone We make the difference|| JOIN ALL!
Address: 93.119.30.132:7777
Players: 4 / 50
Ping: 14
Mode: DiffZone v.1.5.0
Map: San Andreas

| MaNo9 a răspuns:

Host Name:[0.3x]xCyberRPG-It's All Gaming
Playerslove struck/50 (de obicei 20 on)
Ping: 11
Modelove struckCyber RPG v1.1.2d-beta
Map: LS-SF-LV
Factiunii:
1. Police Departament
2. Federal Bureau
3.National Guard
4.SMURD
5.Genovesse Family
6. Taxi
7.School Instructor
8.Hitman
9.News Reporter
10.Tow Car Company
11.Grove Street
12.The Ballas
13. Tattaglia Family
14. Yakuza Family
15.Cuneo Family
16.Corleone Family
17.Consiliul Primariei
18.Blood Mafia
19.The Maniacx
Informatii pe scurt:
-majoritatea comenzilor sunt in romana
-poti face bani foarte usor
-poti lua leader/helper/admin daca esti activ sau aduci playeri

Merita sa incercati! Eu pe server sunt cu numele Activia daca intrati dati /ajutor iar eu va voi ajuta cu tot ce aveti nevoie!

| NeGaTiVe98 a răspuns:

Sall. uite serverul meu deschis in 20 septembrie 2013 roleplay cu factiuni, joburi, tot ce vrei, dau lider la factiuni.
HostName: Pro-xGamers: RPG 0.3x
Address: pro.xgamers.ro:7777
Players: x / 50
Mode: xGamers RPG
Map: xGamers

| Andrei27659 a răspuns:

HostName: Samp.RGZDevil.Tk - The Godfather
Address: Samp.RgzDevil.Tk:7777
Players: 8 / 50
Ping: 12
Mode: RGZDevil™ Godfather
Map: San Andreas super tare servaru acesta mod godfather este deschis acum nou ai sanse la helper stafuu prietenos super intra si tu

| Alexandru_Cirstoiu_1985 a răspuns:

Uite cel mai tare server de sa:mp iti garantez! HostName: x-Arena:RPG [LV 2+200k+5rp la newbie]
Address: 93.119.26.208:7777
Players: 4 / 50
Ping: 17
Mode: xArena RPG
Map: San Andreas

| Frumuseni_Reparatipc_1998 a răspuns:

Samp.virtualstrike.org:7777 CEL MAI BUN DIN LUME

| MIG69 a răspuns:

Daca ai da si Ip-ul!

| Grg_Robert_1996 a răspuns:

HostName: [WIPE]Gta.xGamers.Ro | Ora 13:00 Level UP + Masini
Address: GTA.XGAMERS.RO:7777
Players: 16 / 100
Ping: 22
Mode: xGamers GF 2013
Map: San Andreas ff tare sv la 9 dim are 16 playeri

| RaulGabriel a răspuns:

Incearca serverul asta IP:Rpg.sudplay.ro toata lumea are sansa la helper/admin, versiune 0.3.7

| ClaudiuR a răspuns:

GTA KoKaine Romania

IP: 93.119.26.203:7777

Va asteptam cu drag pe server-ul nostru!

Avantaje:

* Puteti detine 3 masini personale: First, Second si Third
* Puteti avea o casa, barca, elicopter, avion, business

* job-uri avantajoase cu care puteti face bani
* 14 factiuni (6 mafii si 8 factiuni pasnice )

* Mai lucram si la un sistem super de Lotto 6/49
* Server-ul este tradus in limba romana

* Admini si helperi care oricand aveti o problema si o adresati pe /report sunt dispusi sa va ajute. De asemenea tot ei asista la tranzactiile pe care le fac playerii, pentru a evita inselatoriile
* Doua sisteme de war nemaiintalnite, cu lideri buni si activi care nu stau nici o secunda fara a da war.

* De asemenea va puteti face usor prieteni, unii fiind mai ciudati, altii timizi sau chiar foarte de treaba!

Si multe, multe alte chestii pe care le puteti descoperi doar daca va alaturati noua!

| Axiniaflorin a răspuns:

HostName: FastKill: The GF [0.3x] - Noi dam tonul distractie
Address: gta.fastkill.ro:7777
Players: 0 / 50
Ping: 31
Mode: FastKill GF v 0.1a
Map: San Andreas

| SosuFlavius a răspuns:

HostName: || 0.3x || SG:RPG || It's not a game, is reality!
Address: 5.231.80.52:7777
Players: 3 / 200
Ping: 50
Mode: SG:RPG v0.1
Map: LS||LV||SF

| diablo16 a răspuns:

Uite un server de samp frumos nou deschis(2014)!
Cautam lideri la factiuni, admini cu experienta.
Multa distractie si eventuri zilnice!

HostName: *|*|*|*|SAMP.E-ZONE.RO|*|*|*|*
Address: 93.119.30.135:7777
Players: 30 / 50
Ping: 10
Mode: SAMP.EZ v5.0
Map: Romania

| Alexandru_Miţă_1994 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sNC36CfZ0J8

HostName: League OF Gamers GF[0.3x]
Address: 93.119.26.132:7777
Players: 24 / 100
Ping: 21
Mode: LOG v0.0.5
Map: San Andreas

Chiar merita, un nou inceput!

| Sleam_Sebastian_1992 a răspuns:

Connect 5.231.80.52:7777 este super serverul avem nevoie de playeri am Owner pe el, daca vrei poti intra, asteptam playeri. Staff-ul recruteaza lideri capabili si activi. Va asteptam!

| spectra89 a răspuns:

93.119.30.155:7777 E un server foarte bine pus la punct si frumos, Administratori sunt de treaba la fel ca si Owneri.E un server magnific din punctul meu de vedere, intrati si va voi garanta ca nu veti regretawinkingwinkingwinking

| TheStar222451 a răspuns:

HostName: [0.3x] Skilledz RPG
Address: rpg.skilledz.ro:7777
Players: 43/100
Ping: 30
Mode: RO:RPG 0.0.7c
Map: Los Santos

Garantez placere maxima pe acest server, administratie de nota 10 + scripter de mana intai, eventuri zilnice, sistem de war foarte avansat, radio in masini cu tasta N si multe altele.

| Faraonul980 a răspuns:

Salut happy
Incearca RPG.LASTFRAG.RO
IP este: 93.119.26.188:7777
Serverul e super, are si cateva chiesti unice fata de alte servere.
Serverul e nou si poti intra in factiuni foarte usor.
Ca sa intri intr-o factiune iti trebuie level 2.
Serverul are o echipa STAFF
buna din care poti face parte si tu.