| DuduAndutza a întrebat:

Vreau si eu Sims 3 dar nu gasesc sa-l descarc! Cine ma poate ajuta...va rooog....chiar il vreau si app dau funda mare de tot

P.S. lasati un id d mess...multumesc

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Inceaca cu asta am vazut ca ti-a lasat "Iliades Junior" un link dar acolo nu merge downloadul:

http://www.youtube.com/watch?v=E_-3PdGFvCo

Dai pe "Show More" pentru a vedea link-urile.In tutorial iti arata cum scoti si instalezi jocul.

P.S: Nu mai este nevoie sa faci partea cu gasirea jocului pentru downlaod daca dai pe "Show More" caci iti va da link catre download.

Bafta!

| IliadisJunior a răspuns (pentru Magnifico):

Om mai prost ca tine nu am vazut, e acelasi link... de download. Deci esti PROST cu P mare!

| IliadisJunior a răspuns:

Salut,uite aici un tutorial de pe youtube unde te invata de unde sa iti descarci jocul, sa il insatalezi, ai crack-ul si serialul. Urmarestel si fa exact ca el si o sa ai jocul! uite linkul:
http://www.youtube.com/watch?v=EvXapivhS5k, funda daca vrei :):P