| Ionutz_9547 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri asemanatoare cu assassin's creed?"Tot cu catarat din astea.

7 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Seria prototype,the incredible hulk,saboteur,spider-man(toata seria), mirrors edge, x-men origins:wolverine, seria prince of persia, iron-man

| mgtow a răspuns:

Hitman absolution e cel mai bun, numai ca m-a deranjat faptul ca nu are multe misiuni. In modul contractelor joci la greu aia nu e belea.

| CosminC86 a răspuns:

Poti incerca Price of Persia: The two thrones. E uluitor de similar.

| Ionutz_9547 explică (pentru CosminC86):

L-am
Prince of persia am avut aproape toate seriile

| CosminC86 a răspuns (pentru Ionutz_9547):

Nu ai precizat asta in intrebare... Parca mai era unu God of War asemanator, nu prea mai stiu jocuri, m-am lasat de meserie. Noroace!

| Ionutz_9547 explică (pentru CosminC86):

Stiu ca nu am precizat dar am vrut sa vad daca e primul joc zis

| AditaaF a răspuns:

Prototype