| cautjocurirrtf a întrebat:

Ziceti-mi un joc gen razboi sau un joc unde sa ataci cu cutit dar sa fie multa actiune si ziceti-mi si filme de genul.

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cel mai frumos joc este si va fi FALLOUT 3/4 si new vegas
dar e lung al naibii
insa ca si story este ...peste orice! unic!

| cautjocurirrtf explică (pentru Simpatic):

Stiu ca e off topic dar zi si mie, ca tu stii multe vad, daca saruti o fata si are sub 18 ani mai exact 17 si eu am 25 raspund penal? fara sex, doar sarut.

| Simpatic a răspuns (pentru cautjocurirrtf):

Nu stiu chiar asa de multe, dar multumesc pentru apreciere!

nu, in cazul sarutului nu patesti nimic!

daca ai ingrijorari in raport cu ce spune legea, poti consulta Codul Penal raportat la actul sexual facut cu minori :

https://legeaz.net/noul-cod-penal/art-220

| cautjocurirrtf explică (pentru Simpatic):

Nu gasesc nimic de sarut unde scrie, dar daca o atingi pe fund sau pe sani?

| Simpatic a răspuns (pentru cautjocurirrtf):

Tocmai asta am si spus, ca nu spune legea ca nu ai voie sa saruti o iubita
legat de atingeri nici asta nu este o problema daca si respectiva isi da consimtamantul!

totusi ai 25 de ani? hmm nu stiu de ce nu te cred, in fine

| cautjocurirrtf explică (pentru Simpatic):

Pai nu prea le am eu cu femeile, dar zi si mie niste seriale sub 44 de minute chiar 30 minute gen cum e barry orice serial numai comedie nu.

| Simpatic a răspuns (pentru cautjocurirrtf):

Nu ma mai uit la seriale ca nu am timp, am 2 joburi si asta imi ocupa timpul, seara abia reusesc sa vad cate un film

ce imi vine in minte acum si mi-a placut in adolescenta este serialul THE O.C. (2003-2007) are drama, actiune este destul de misto, este atat cu adolescenti cat si oameni adulti, relatiile dintre ei si diferentele dintre diferite clase sociale, si cum ajunge un delicvent sarac intr-o familie instarita si reuseste sa se integreze, actorul principal este nimeni altul decat Ben McKenzie cel care mai tarziu a jucat in seralul Gotham, eu zic ca merita atat THE OC cat si Gotham iata ca l-am adus in discutie
daca as avea timp l-as urmari din nou pe The OC
insa 1 episod are fix 44 de minute

seriale fix ca acel barry nu stiu in afara de Dexter pe care l-ai vazut deja

alte seriale recomandate de data asta de algoritmul dupa numele si categoria lui barry ar fi:

Sherlock
Breaking Bad
Mindhunter
Narcos

Un serial captivant din trecut este :

Lost https://www.imdb.com/title/tt0411008/?ref_=tt_sims_tt_i_11

| lpavel a răspuns:

Assassin's creed!

| cautjocurirrtf explică (pentru lpavel):

Care din ele nu are multa poveste? eu vreau multa actiune, dar un joc gen call of duty battlefield unde sa te lasa numai cu cutite nu exista? doar multiplayer single nu?

| lpavel a răspuns (pentru cautjocurirrtf):

Toate AC. au multa poveste, dar acolo se foloseste cel mai mult cutitul! Nu exista joc unde se foloseste numai cutitul! Toate jocurile au multiplayer si singleplayer!
Exista un joc care seamana cu COD sau Battlefield unde se foloseste mai mult cutitul dar trebuie sa stai la panda mult sa ucizi cu cutitul... Jocul se cheama: Tom Clancy's Ghost Recon! Are foarte multe versiuni iar cele mai noi nu stiu daca sunt asa dar cele mai vechi de 2019 sigur sunt asa ca le-am jucat!