| q2p3u a întrebat:

Imi ziceti si mie niste filme de actiune?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Mechanic,Faster,The Town,Sherlock Holmes,Green Lantern,Taken, Red,Inception,Centurion,Equilibrium,Ultraviolet,Tekken,The Expendables,The Italian Job,The Bank Job,Chaos,Sucker Punch,The Karate Kid,Drive Angry,Takers, Wanted, The Boondock Saints 1+2, Star Trek(2009), trilogia The Matrix,Inglorious Basterds,The Incredible Hulk,Hancock,Sin City,Machete,Pulp Fiction,El Mariachi, Desperado,Once Upon a Time in Mexico, Assassins,The Specialist, Cliffhanger,Iron Man,The Bourne Identity,The Bourne Supremacy,The Bourne Ultimatum, Collateral,Leon(The Professional),La femme Nikita(Nikita),Bad Boys, Passenger 57, Con Air,Universal Soldier,Kill Bill,seria Indiana Jones,seria Die Hard,seria Predator,seria Transporter, seria X-Men, seria James Bond

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Dark Knight,Sukiyaki Western Django,seria Taxi,seria RoboCop,seria Underworld,seria Rambo,seria Resident Evil, seria Highlander, Romeo Must Die, Gone in 60 Seconds,Face/Off,Ghost Rider,Kiss of the Dragon,The One, The Replacement Killers,Hard Boiled,The Corruptor,Max Payne,Shooter,Reservoir Dogs,The Spirit,Wasabi,Crouching Tiger Hidden Dragon, The Long Kiss Goodnight, Cradle 2 the Grave, Sahara, HellBoy 1+2, The Fifth Element, The Crow, Blade 1-3, DOA-Dead or Alive,Miami Vice,Starski & Hutch,SWAT,GI Joe-The Rise of Cobra, Daredevil,Elektra,Aeon Flux, Catwoman, Teenage Mutant Ninja Turtles 1-3, Van Helsing,Domino,V for Vendetta,Lara Croft Tomb Rider,Lara Croft-The Cradle of Life, Payback, Fantastic Four 1+2, Brotherhood of the Wolf, The 13th Warrior,Solomon Kane,Jonah Hex,Commando,Total Recall,The Running Man, Demolition Man, The Punisher

| razvy00 a răspuns:

Arma mortala 4, Triplu x, Triplu x 2, Terminator, Terminator 2, Terminator 3, Faster, Misiune Imposibila 3, Fast and The Furios.

| amaliastefania2000 a răspuns:

Buna! Pirates of the Caribbean:On Strange Tides (Actiune,Aventuri,Fantastic)
X-Men:First Class (Actiune,drama,SF)
Hanna (Actiune,aventuri,THRILLER)
Thor (Actiune,aventuri,drama,Fantastic)
Nasa (Actiune,Comedie)
Battle:Los Angeles (Actiune,SF)
Rango (Actiune, Animatie, Aventuri)
Fundita?