| Lindsey a întrebat:

Ați vrea unirea Basarabiei cu România?

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Da pentru ca Basarabia a fost este si va fi pamant romanesc pamant care ne-a fost "furat" de catre rusi

| VadTot a răspuns (pentru MariaChrii):

Da Serios Rusii au furat Basarabia?
Dar Acum ce se intampla? Cum dispare bucatica cubucatica din aceasta tara si nimeni tace din gura si numai zice nimic de ce oare? Si tu vrei Basarabia inapoilaughing

| MariaChrii a răspuns (pentru VadTot):

Da rusii au furat basarabia atunci cand au ajutat la instaurarea regimului comunist in Romania iar in schimbul ajutorului au cerut Basarabia si te miri dc dispare bucatica cu bucatica din tara noastra pai sa ne gandim un pic oare cati au spus NU unirii Roamaniei cu Basarabia? si tu razi intr-un vis al poporului roman sau ma rog unei parti din popor

| VadTot a răspuns (pentru MariaChrii):

Am Vrut sa spun ca suntem destul de corupti asa cum suntem de sa.dar mai bine lasa ca tot nu intelegi! Te las pe tine sa visezi in continuare la o Romanie unita cu...laughing)

13 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu,pentru ca ne-ar trage dupa ei in groapa.Pentru unul ca mine, ar fi preferabil un atac asupra Moldovei, cu distrugerea Transnistriei, ca sa-i frecam nitel si pe rosii.

| MariaChrii a răspuns (pentru Dumnezău):

Vrei sa ataci moldova tu ai facut istorie acolo sunt ROMANi ca si tine inteleg ca nu prea mai e patriotism dar macar o urma de suflet sa ataci niste oameni care nu ti-au facut nimic si care sunt sange din sangele tau asculta http://www.youtube.com/watch?v=Sv2i76-9zU4

| VadTot a răspuns:

Cred ca glumesti nu i asa? Sau n ai ce face? S au inca crezi in povesti? ori esti prea visator.happy ok si? Daca S ar unii ce s ar intampla? ar fi mai bine? eu nu cred! La Cat De Corupte sunt amandoua tari! Ar Fii un adevarat Cosmar European! Chiar ca ar incepe cel de al Treilea Razboi mondiallaughingmai repede.

| dragos9234 a răspuns:

Daca nu si-ar aduce problemele lor la noi as vrea dar alfel nu.

| Lindsey explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

De ce?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru Lindsey):

Pai...e si o tare cam ciudata dar nu as prea vrea fiindca ar fi ciudat daca ar fi cu Italia...

| alextotal a răspuns:

DA

| allexandraaaaa a răspuns:

Da,eu as vrea.

| 069730442 a răspuns:

Eu sunt din Basarabia si sustin intru totul Unirea.