| dudu_4306 a întrebat:

A vazut cineva documentarul despre Noua Ordine Mondiala difuzat ieri seara la B1TV? Stie cineva cum se numeste?

3 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Iar masoni?

prfml
| prfml a răspuns:

End Game

| SimpleSergio a răspuns:

Hey.lasa aia happy cauta pe youtube "dovezile ca lumea e condusa de masoni "... apoi iti sugerez filmul "zeistgeist" ...mult mai bine definit.decat o vaga emisiunewinking...televiziunea are scopul doar de a ne indoctrina... ei nu vor ca noi sa gandim happy de aia baga tot felul de programe idioate...apropo...au gasit-o pe elodia?