| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2-3 saptamani mi-am cumparat un ghiozdan.Acesta in timp s-a rupt putin. Pot sa il returnez si sa iau altul chiar daca nu mai am bonul de cumparaturi?
Funda

3 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Salut! Normal ca nu poti sa il returnezi frate, adica sa fim seriosi ce vanzator intreg la cap ti-ar lua ghiozdanul fara bon fiscal? eventual cu garantie. Daca ma cam indoiesc ca dau asa ceva pentru ghiozdane...Mult noroc happy

| byabubu a răspuns:

Cred ca nimeni nu va face asta.

| VanillaJaguar a răspuns:

Normal, asta dacă locuiești în Narnia.
Ce vânzător întreg la cap ți-ar lua ghiozdanul înapoi fără bon fiscal?
Eventual cu garanție, dar mă îndoiesc că dau așa ceva pentru ghiozdane.