| palpAbil1real a întrebat:

Am auzit astăzi o discuţie cum că de la nu ştiu ce dată se vor şterge toate amenzile, deţinuţii vor fi eliberaţi, cei care au rate la bănci vor fi şterşi şi alte chestii din astea... cine ştie dacă este adevărat sau despre ce este vorba?

Răspuns Câştigător
| Ddo_Razvan_1995 a răspuns:

Nu am auzit asta, dar ar fi paradoxal ar innebuni toata Romania.Iar detinuti care au fost inchisi pentru violuri sau crime, pedofilie si asa mai departe ce vor face? Dupa parerea mea nu ar fi posibil asa ceva.

| palpAbil1real explică (pentru Ddo_Razvan_1995):

Da! asta mă gândeam şi eu!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vise, vise sau aiureli. Chiar ai crede asta?

| Denis777 a răspuns:

Depinde cand pica revelionul.