| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat ieri o pereche de pantaloni de trening de la New Yorker(Unirii) masura M si acasa mi-am dat seama ca imi sunt cam mari si as vrea sa ii schimb..credeti ca se poate? Am inca bonul fiscal dar eticheta am taiat-o (cea cu pretul)

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Incercarea moarte n-are!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu mai ai eticheta nu ii mai primeste.Nu i-ai probat cand i-ai cumparat?

| dodo222 a răspuns (pentru darrio2007):

I-am probat, dar acasa am avut o alta perspectivalaughing..mai am eticheta dar presupun ca nu are niciun rost daca nu e prinsa la pantaloni

| darrio2007 a răspuns (pentru dodo222):

Asa e.Da-i unui prieten.Caruia i se potrivesc.

| Nudamnume a răspuns:

Eu cred ca merge, mai ales ca ai si bonul fiscal, asa e normal...

| dodo222 a răspuns:

Am putut sa ii schimb pana la urma. happy