| smaty a întrebat:

Am cumparat ieri un produs de la Intersport si astazi m-am decis ca vreau sa il returnez. El nu are niciun defect. Pot sa ma duc in magazin si sa cer banii inapoi? pe site ul lor spune doar de returnarea produselor comandate online.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa mergi dar si ei pot sa te refuze, daca produsul nu are defecte. Oricum poti incarca, n-ai nimic de pierdut.

| Adry05 a răspuns:

Depinde, e interpretabil. Unii pot sa nu mai vrea sa-l primeasca inapoi daca ai deschis coletul. Poti incerca totusi.

| Grama_Ovi_2000 a răspuns:

Sincer,nu prea cred ca il poti returna cat timp nu are nici un defect, eventual ai putea sa ii suni si sa ii intrebi, uite numarul lor de telefon daca ai nevoie:0213124411