| FPI a întrebat:

Am o curiozitate de ceva timp tot ma contrazic cu un prieten in privinta web chat-urilor cu fete sau cum se numesc eu zic ca sunt legale pentru ca ii democratie dar el zice ca nu sunt legale
Cine are dreptate?

3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Sunt legale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt legale, ce fac eu in fata calculatorului nu priveste pe nimeni atata timp cat si cel cu care discut stie cu ce are de a face, si practic inseamna ca pentru a avea acces platesti, la fel se intampla si daca vorbesti la telefon, mai ales in alte retele daca intelegi analogia mea!

| AxelBv a răspuns:

Sunt legale, everybody has to make a living, indiferent ce iti bagi in fund.