| monca a întrebat:

am o intrebare legata de buletinele biometrice stie cineva cit costa ca sa iti faci?

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ma,da' tare grabiti mai sunteti sa va scoateti vomele acelea sa fiti monitorizati 24/7 de Big Brother. Uite,din cauza entuziastilor asemanatori voua,care,nu stiu nici pe ce lume traiesc, se vor scoate pentru toti abominatiile asta total anti-democratice, de o sa fie ca-n SUA, sa nu poti cumpara o rosie, fara sa se inregistreze in sistem!

| edy79 a răspuns:

Costa intre 0. 01lei-999999lei.laughing