| u2irish a întrebat:

Este adevarat ca urmeaza sa se introduca obligatoriu buletinele si actele biometrice?

20 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Toate acestea sunt semne premargatoare CIP-ului care va fi implantat pe mana sau frunte si cine il va primi isi va pierde sufletul.

| MMihai a răspuns:

Vom vedea, ce ne vor mai obliga ăștia, să mai facem.

| nesuferit a răspuns:

Razboi national? rolling on the floor cine ma Romania, du-te baa. eu cand strigam jos basescu voi va scarpinati in cur

| Zenicide a răspuns:

- Iti plac catelusii?
- Pai Basescu violeaza catelusi si apoi ii omora, apoi le foloseste oasele drept scobitoare.

| danay72 a răspuns:

Indiferent ce se introduce, oricum sistemul prezent e condus de Satan deci nu e nevoie de un numar ca sa stim acest lucru. 1Ioan5:19

| RAY a răspuns:

Domnule asa ca nici loc de buletin n-am de cati banii am, mai dati si actele biometrice?

| relian a răspuns:

Ce este ala buletin biometric sau acte biometrice?

| dragos9234 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o sa-ti pui cip si pe mana ori sub pielea fruntii. daca tu nu, copii tai sigur isi vor pune, fiindca ei nu vor sti nimic despre Dumnezeu si semnul fiarei.

Răspuns utilizator avertizat
| charleslouboutin a răspuns:

Totusi sunt multi dinastia ca tine care s-au oferit voluntari!

| charleslouboutin a răspuns:

Evident ca nu.

| unul1 a răspuns:

Pentru ca ai ajuns tu chiar asa prost, de aia vrem sa-l dam jos pe Basescu!

| dragos9234 a răspuns (pentru unul1):

Bă esti nebun?

| nogomani a răspuns:

Eu am auzit ceva mult mai grav, cica vor sa ne bage la toti cate un dildo in anus, iar daca nu acceptam nu mai avem dreptul sa folosim WC-ul.

| alexutzu1981 a răspuns:

Nu te obliga nimeni. E ca si cardul bancar. il va accepta lumea de buna voie.

| sav8930 a răspuns:

Nu cred aşa ceva, mai mult ca sigur va incepe razboi naţional dacă se va întâmpla aşa ceva.

| HueyFreeman a răspuns (pentru sav8930):

Iti dai seama, de ce sa progresam tehnologic cand putem sa ne omoram unii pe altii ca protest impotriva progresului tehnologic.

| sav8930 a răspuns (pentru HueyFreeman):

Şi tu crezi că cu asfel de tehnologii potoleşte foamea cuiva? Probabil s-ar cheltui sute de milioane de euro pe asfel de cipuri în loc să facă cu adevărat ceva bun pentru România dar aşa este Românu în pas cu moda pe burta goală...

| HueyFreeman a răspuns (pentru sav8930):

Sute de milioane de euro pe care ii putem folosi pentru Catedrala Prostirii Neamului 2. Progresul tehnologic ne-ar permite sa producem mai multa hrana mult mai eficient. Deci da, tehnologia ne ajuta,