| celmaitare a întrebat:

Anu asta am orarul la facultate f nasol.am curs apoi 2 ore pauza iar apoi iar alt curs. in acea pazua nu pot merge acasa pentru ca stau destul de departe de centru si apoi cand as ajunge acasa ar trebui sa plec iar inapoi spre facultate. ce sa fac in alea 2 ore? am tot iesit cu colegii, dar nu prea imi permit sa mananc in oras zilnic ca este destul de scump. a si fara "stai in parc" pentru ca de acum se raceste afara si nu pot sta 2 ore in frig.mersi mult.

2 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Daca eram in locul tau imi petreceam timpul la biblioteca. Adica sper ca nici asta nu e foarte departe. Nu e neaparat sa citesti in astea 2 ore de fiecare data cand mergi acolo, nu stiu poti sa iti iei laptop-ul cu tine daca ai, sau poti asculta muzica (la casti bineinteles)! Oricum cel mai recomandabil e biblioteca din punctul meu de vedere. Bafta la facultatewinking

| luiza a răspuns:

Poti incerca sa-ti muti cursurile cu alte grupe, in asa fel incat sa ocupi orele libere! Vorbesti cu profi si se poate rezolva!