| moschus a întrebat:

As dori sa stiu cat ma costa cu aproximatie schimbarea numelui de familie pe cale administrativa la Monitorul Oficial.Cu totul cam cat costa acte tot? in jur la ce suma?
Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Taxa pentru publicarea in M.Of. este de 25 lei (in aceasta intra si contravaloarea unui exemplar).
De asemenea mai trebuie sa platesti la SPCLEP cca 15 lei, pentru cazierul judiciar si cel fiscal, cate 7 lei. In total te costa cca 54 lei.